З історії закладу
Історія Будинку піонерів міста Богодухова тісно переплітається з історією піонерського руху на Богодухівщині.
У 1924 році Харківський крайовий комсомол зібрав на нараду групу піонервожатих з питання участі комсомолу в боротьбі з безпритульністю. На Харківщині було закрито три монастирі: Куряжський, Охтирський та Богодухівський, де і відкрили дитячі містечка та колонії.
На початку 1925 року в місті Богодухові було створено три піонерських загони, а у 1935 році приміщення комсомольського клубу передано юним піонерам. Першим директором Будинку піонерів призначено Назаренка Дмитра Даниловича.
Проходили роки, змінювались покоління дітлахів. Та через все своє життя проносили вони той вогонь пошуку, краси і добра, який запалили в них педагоги Будинку піонерів.
У 1969 році за рішенням виконкому Будинку піонерів було передано приміщення колишнього районного Будинку культури. Піонери міста отримали прекрасні гурткові кімнати, чудову сцену та великий глядацький зал. Тут проходили заняття танцювального, хорового, лялькового, драматичного, авіамодельного та фотогуртка.
У 1986 році розпочалася реконструкція Будинку піонерів і в листопаді 1987 року діти міста розпочали заняття в новому приміщенні. В 1992 році розпорядженням представника Президента України від 20.08.1992 року №35 Будинок піонерів реорганізовано в Богодухівський центр дитячої та юнацької творчості.
Сьогодні центр творчості гостинно відкриває свої двері перед вихованцями Богодухівської територіальної громади.
Творчі педагоги Комунального закладу "Богодухівський центр дитячої та юнацької творчості" запрошують до навчання в гуртках.
Для вас працюють гуртки:
- художньо-естетичного напрямку (танцювальний колектив "Дзвіночок", танцювальний колектив "Радість", вокальна студія "Перлина", гурток "Фантазії з бісеру", гурток «Народна творчість», гурток декоративно-ужиткового мистецтва "Мальви", гурток «Чарівна намистинка», гурток образотворчого мистецтва "Чарівна палітра", гурток образотворчого мистецтва "Юні художники", гурток художньої творчості "Дивосвіт", гурток художнього слова);
- науково-технічного напрямку (гурток "Комп`ютерна грамота", гурток «Початкове технічне моделювання»);
- еколого-натуралістичного напрямку (гурток "Юні друзі природи", гурток "Юні екологи", екологічний гурток «Пролісок», еколого-натуралістичний гурток "Еко-стиль");
- військово-патріотичного напрямку (гурток військово-патріотичного напрямку "Козацько-лицарське виховання "Джура"", гурток військово-патріотичного напрямку "Джерело");
- туристсько-краєзнавчого напрямку (гурток "Юні туристи-краєзнавці");
- соціально-реабілітаційного напрямку (гурток учнівського самоврядування "Лідер").
Комунальний заклад "Богодухівський центр дитячої та юнацької творчості" постійно працює для того, щоб втілювати в життя дитячі мрії. Чекаємо на вас.