для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Богодухівський центр дитячої та юнацької творчості" Богодухівської міської ради Харківської області

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Матеріально-технічне забезпечення

Комунальний заклад «Богодухівський центр дитячої та юнацької творчості» має приміщення за  адресою: вул. Троїцька, будинок 15.

Навчальні кабінети та адміністративні приміщення КЗ ЦДЮТ розташовані у двохповерховому будинку. Навчальні приміщення обладнані відповідними інженерними мережами та технічним устаткуванням, які забезпечують належні санітарно-побутові умови працюючим та вихованцям.

Основні показники

1.

Кількість споруд та будівель

2.

Контингент вихованців

3.

Загальна площа забудов

2021,3 (м²)

4.

Загальна площа приміщень

в    тому числі:

Основна будівля (м²)

Площа, яка здається в оренду (Управління освіти, молоді та спорту Богодухівської міської ради Харківської області, Комунальна установа "Богодухівський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Богодухівської міської ради Харківської області, Комунальний заклад Богодухівської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа»), Комунальний заклад "Богодухівська школа мистецтв імені В.Т.Борисова"

Площа, яку займає КЗ ЦДЮТ

2021,3 (м²)

548,6 (м²)

Комунікації та системи захисту споруд

Назва систем

Характеристика систем

Наслідки перевірки

Система опалення

Все в робочому стані

Система вентиляції

Загальна, обмінна

Система водопостачання

Міський водопровід

Система очистки

Центральна каналізація

Система газопостачання

Котельня

Система електрозахисту

Заземлення і занулення   силового   освітленого електроустаткування і  електропроводів

Наслідки перевірки  занесені до протоколу з оцінкою «задовільно»

Система пожежного захисту

Вогнегасники

Перезаряджені

До складу навчальних приміщень входять:

• 3 навчальні кабінети загальною площею 127,7 м2;
  • 3 танцювальні зали загальною площею 244,2 м2.

Адміністративні приміщення: кабінет директора, методичний кабінет, кімната завідуючого господарством, кімната для обслуговуючого персоналу загальною площею 61,0 м2.

Актова зала  загальною площею 282,0 м2.

Роздягальні для дітей – 2, загальною площею 24,3 м2.

Всі приміщення КЗ ЦДЮТ відповідають встановленим санітарно-гігієнічним вимогам. Кабінети оснащені необхідним обладнанням, навчальними меблями. Щорічно проводиться косметичний ремонт.

У приміщеннях є аптечки першої допомоги. Адміністрація і кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій підключені до мережі Інтернет, є телефонний зв'язок.

Навчальні кабінети і коридори оформлені тематичними стендами, які містять корисну для дітей та їх батьків інформацію, організована виставка робіт учнів та оформлені інформаційні стенди з копіями нормативних документів, інформацією про діяльність, про результативність, обладнаний стенд щодо дотримання правил техніки безпеки, пожежної безпеки і охорони праці учасників освітнього процесу.

Розроблено  інструктажі  з техніки  безпеки  для  вихованців. Установа обладнана пандусом.

Матеріально-технічна база дозволяє вести повноцінний освітній процес.