для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Богодухівський центр дитячої та юнацької творчості" Богодухівської міської ради Харківської області

Дата: 09.04.2024 15:35
Кількість переглядів: 7

Вітаємо переможців обласного етапу відкритого конкурсу мініатюр серед педагогів закладів позашкільної освіти за темою «Український народний стрій – закодована ознака ментальності» керівників гуртків КЗ «Богодухівський ЦДЮТ» «Чарівна намистинка» Олександру УСАТЕНКО (І місце) та «Народна творчість» Ірину БЕЗУГЛУ (ІІІ місце). Конкурс мініатюр відбувся відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 року №1527 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)», листа Українського державного центру позашкільної освіти від 09.11.2023 року № 11-10 «Про проведення Відкритого конкурсу мініатюр серед педагогів закладів позашкільної освіти», з метою популяризації декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, розвитку творчого потенціалу, здобуття нового педагогічного досвіду, удосконалення своєї майстерності та самовираження з 01 березня по 05 квітня 2024 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»

Роботи переможців (І місце) обласного етапу відправлені до участі в фінальному етапі Відкритого конкурсу мініатюр серед педагогів закладів позашкільної освіти (заочний формат), який відбудеться протягом квітня в місті Полтава.

Вітаємо переможців! Бажаємо творчості, натхнення та великих успіхів!